Wynajem długoterminowy, a wykup samochodu

Po zakończeniu umowy wynajmu pojazdu na okres długoterminowy masz możliwość jego wykupienia. Istnieje również inne rozwiązanie – czyli wybranie nowego auta. Jakie cechy charakteryzują oba warianty?

Nowy samochód

Hipotetycznie po zakończeniu umowy wynajmu, Klient oddaje samochód i żegna się z usługodawcą. Może jednak wybrać inną opcję i zdecydować się na podpisanie umowy wynajmu drugiego pojazdu. Co więcej, jeśli jest Klientem, który korzystał już z tego typu usługi i chce ponownie wynająć pojazd za pośrednictwem tej samej firmy, cała procedura wynajmu będzie skrócona i uproszczona. Formalności mogą zostać zredukowane do minimum. W ten sposób w dniu oddania starego samochodu, istnieje możliwość wyjechania z wypożyczalni kolejnym, nowym.

Wykup wynajmowanego auta

Nie zakładamy, że w chwili podpisania umowy na wynajem długoterminowy Klient zdecyduje się na jego wykupienie. Istnieje jednak taka opcja, jeśli wystarczająco wcześniej poinformuje wypożyczalnię o takim zamiarze. Na podstawie przebiegu samochodu, jego historii wypadkowej i kilku innych czynników ustalana jest dla Klienta finalna cena wykupu pojazdu.

Skontaktuj się ze specjalistami POWER BROKER CARS, aby znaleźć dla siebie idealny pojazd, który będzie dostosowany do wszystkich Twoich potrzeb.